VÝROČNÍ VALNÁ HROMADA SBORU

14.12.2019 00:00

Letošní výroční schůze sboru se uskutečnila dne 14. prosince v hasičské zbrojnici.

Starosta sboru Petr Holčík přivítal všechny členy a začal zhodnocovat uplynulý rok.

Také pochválil Krauta T. a Přibylu Milana za výborně uvařený guláš a poděkoval, těm, kteří se podílí na organizaci při akcích.

Pokladník, velitel, vedoucí mladých hasičů a revizní rada přečetli své zprávy.

V diskusi bylo vytknuto okrskovému starostovi (Ruda Šmíd), že se nezúčastnil schůze. Radek Banovec oznámil, že končíme se sběrem elektrospotřebičů, protože to dělal sám.

Jelikož se změnil zákon nebo tak nějak, museli jsme znovu zvolit výbor sboru.

Všichni jsme se dohodli a souhlasili, že zůstane vše jak doposud, a tak jsme jen odhlasovali stávající obsazení. Pavel Horňák, který byl ve výboru jako hlavní vedoucí mládeže oznámil, že svou funkci předává Tomášovi Krautovi, a tudíž jsme museli za něho zvolit nového člne výboru, protože Tomáš už ve výboru je.

Novým členem výboru byl zvolen Milan Přibyla.

Členové výboru:Velitel SDH - Adámek JaroslavMístostarosta - Jasioková Michaela

Starosta - Holčík Petr

Člen výboru   - Škopík Pavel

- Horňáková Bohuslava

- Přibyla Milan

- Kraut Tomáš

Na závěr jsme si popřáli vše nejlepší do Nového roku, klidné svátky a další dobrou spolupráci do dalších let.