OSLAVY 75. VÝROČÍ ZALOŽENÍ NAŠEHO SBORU

25.06.2022 00:00

V sobotu 25.6.2022 se konal v areálu osoblažského parku HASIČSKÝ DEN spojený s oslavami 75. let založení sboru. Tato akce byla finančně podpořena Moravskoslezským krajem a Obcí Osoblaha. Návštěvníci se mohli těšit na soutěž mladých hasičů, slavnostní ceremoniál a oceňování starých a zasloužilých hasičů, přivítání hasičů z Polska, ukázky zásahů a hasičské techniky HZS Bruntál a okolních jednotek. Děti se mohly na místě zúčastnit soutěže kresbou obrázku s hasičskou tématikou nebo si zaskákat na skákacích atrakcích. Nechyběla ani tradiční hasičská pěna. Odpoledne zahrála k tanci a poslechu country kapela WAGON a následně kapela MISTRAL. Ve 22h jsme si připravili slavnostním ohňostrojem. Nechybělo ani samé dobré jídlo a pití.

Soutěž MH -

v kategorii mladších žáků naše děti získali krásné 2. místo.

- v kategorii starších žáků získalo družstvo “A” 2. místo a družstvo “B” 6. místo.

- v kategorii dorostu získal Pavel Vankát 3.místo.