VÝJEZD- MĚSTO ALBRECHTICE

07.12.2011 22:00

VÝJEZD - POŽÁR MĚSTO ALBRECHTICE

Dne 7.12.2011 ve 22:00 oznámilo operační středisko našim členům výjezdové jednotky požár pily v areálu hospodářských budov v Městě Albrechticích.

Na místo vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanic v Bruntálu a Krnově a s nimi sedm jednotek dobrovolných hasičů – Světlá Hora, Bohušov, Jindřichov, Osoblaha, Vrbno pod Pradědem, Liptaň a Město Albrechtice.
Již při příjezdu prvních hasičů hořela stolárna v objektu o půdorysu 30 x 15 metrů vysokým plamenem, zásah komplikovalo velké množství dřeva uvnitř a v okolí objektu. Požár poničil nejméně polovinu objektu, včetně střechy, část střechy se propadla. Hasiči dostali požár pod kontrolu za dvě a půl hodiny, dohašování jim zabralo necelou hodinu.

(HZS Moravskoslezského kraje)